DOMOV / ČLANI PREŽIVELI TUDI DERBI V ZAGORJU IN OSTALI NEPORAŽENI

ČLANI PREŽIVELI TUDI DERBI V ZAGORJU IN OSTALI NEPORAŽENI

11. december 2017

Derbi vodilnih ekip 4. SKL vzhod je potekal v izjemnem vzdušju, ki so ga ustvarili člani Zagorske navijaške skupine. V tem vzdušju ni bilo težko igrati obem ekipam, ki sta pokazali raznovstno in borebeno igro, ki se za derbi tudi spodobi. Prvi polčas je bil ves čas zelo izenačen obe ekipi pa sta se izmenjevali v minimalnem vodstvu, v zadnji sekundi pa ga je s trojko odločil najboljši strelec domače ekipe Martin Kosin in zagotovil domačim prednost ob polčasu 32:31.

V 3. četrtini so bolj navdahnjeno zaigrali Zagorski košarkarji, ki so si z nekaj trojkami pred zadnjo četrtino priigrali 5 točk prednosti (56:51). Z enako prednostjo (67:62) so vstopili tudi v zadnje 4 minute in izgledalo je, da bodo dokončno zlomili naše košarkarje. A z nekaj taktičnimi spremembami po minuti odmora so naši košarkarji našli peterko, ki je odigrala odličen zaključek tekme in ga z delnim izidim 16:6 preobrnila v sladko in veliko zmago, ki pomeni velik korak k našemu cilju osvojitvi naslova prvaka 4. SKL.

Članska 4. SKL VZHOD, 5. krog, 09.12.2017, Zagorje

KK Zagorje – KK Vojnik 73-78 (15-15; 17-16; 24-20; 17-27)

Nova tekma naše fante čaka že ta petek, 15. decembra, ob 16.45 uri, ko v Preboldu v lokanem derbiju igrajo s tamkajšnjo ekipo. Pride in podprite naše fante v čim večjem številu!